Przy Ogrodzie Zimowym znajduje się Taras Słoneczny z leżakami do opalania, na którym mogą Państw wypoczywać i relaksować się w otoczeniu przyrody.
Przy restauracji hotelowej znajduje się Taras Widokowy, z którego roztacza się przepiękny krajobraz na pobliskie okolice - pasmo górskie Rudawy Janowickie.

Bliskość naturalnego środowiska oraz cisza pozwoli zachwycić się pięknem przyrody, zrelaksować i odpocząć z dala od zgiełku ruchu ulicznego.

Śnieżka (1602 m n.p.m.) - jest najwyższym i najbardziej charakterystycznym szczytem w Karkonoszach górującym również nad całymi Sudetami oraz Republiką Czeską. Ta magiczna góra znajduje się na granicy polsko- czeskiej i zaliczana jest do Korony Gór Polskich.

Kościółek Wang zbudowano na przełomie XII i XIII w. i pochodzi on z południowej Norwegii z miejscowości Vang, położonej nad jeziorem o tej samej nazwie.

Dziki Wodospad, położony w pobliżu dolnej stacji kolei linowej na Kopę, powstał w wyniku spiętrzenia wód rzeki Łomnicy. Jest miejscem, które bardzo chętnie odwiedzają rzesze turystów oraz fotografują się na tle spadającej z kilkumetrowej wysokości wody.

Słonecznik ( 1423 m) to skałka granitowa o wysokości 12 m, stojąca poniżej wierzchołka Smogorni (1488 m). Skała nazywana jest "Diabelskim Kamieniem", ponieważ jeden z jej filarów przypomina ludzką postać. Ze skałki rozpościera się wspaniały widok , m.in na grupe skalną Pielgrzymy.

Atrakcje
close